ROLLER GRILL frytownica elektr. 8L, wolnostojąca

 

Profesjonalna frytownica z systemem zimnej strefy jest szczególnie przydatna dla restauracji fast food. Automatyczne filtrowanie oleju pozwala smażyć frytki, ryby, pączki itp. kolejno przy użyciu tego samego oleju i przy użyciu minimalnych ilości oleju, bez karbonizacji, a zatem bez przenoszenia smaku lub zapachu.

 

Dokładna i bezpieczna: dzięki precyzyjnemu termostatowi w nierdzewnej obudowie, system bezpieczeństwa, który wyłącza urządzenie w przypadku przegrzania lub braku oleju. Kosz i obudowa są wyposażone w uchwyt odporny na wysoką temperaturę.

 

Łatwe czyszczenie: 5 całkowicie wymiennych części, pojemnik na olej może być myty w zmywarce.

 

Urządzenie nieużywane.

 

Zasilanie: 230V

Moc: 3,6 kW

Wymiary (dł. x szer. x wys.): 395x255x315 mm

Wymiary koszyka: 250x210x100 mm

Ilość komór: 1

Zimna strefa: TAK

 

Zalety:

- precyzyjny termostat,

- bezpiecznik przegrzania urządzenia (braku oleju),

- "zimna strefa",

- dioda sygnalizacyjna.

 

 

Cena: 679 zł netto. Na życzenie klienta wystawiamy faktury VAT.

 

Przed zakupem proszę o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia dostępności towaru pod nr tel. 509405481 lub mejlowo na adres:arkoolsztyn@gmail.com

 

Oferowany sprzęt jest w 100% sprawny. Każdy sprzedawany przez naszą firmę towar używany jest po gruntownym przeglądzie. Wszystkie stwierdzone usterki są usuwane przez profesjonalnych serwisantów. Udzielamy także 30-dniowej gwarancji rozruchowej.

 

Istnieje możliwość dopasowania kolorystyki wg. palety RAL za dodatkową opłatą.

 

Dysponujemy własnym transportem na terenie całego kraju. Oferujemy także montaż w pomieszczeniu, w którym sprzęt będzie użytkowany przez klienta.

 

powrót

Zapytaj owyposażenie firm

Napisz do nas >>