O nas

Firma ARKO została założona w Olsztynie 1992 roku przez Jacka Kałembasiaka. Dziś cieszymy się ponad 25-letnim doświadczeniem w dostarczaniu najlepszych rozwiązań dla jednostek handlowych takich jak sklepy, hurtownie, piekarnie czy cukiernie. Obecnie magazyny znajdują się na terenie Ameryki k/Olsztynka.

 

Posiadamy bogatą ofertę nowych (*bezpośrednio od producenta) oraz używanych urządzeń chłodniczych, mebli oraz akcesoriów sklepowych. Od wielu lat oferujemy jedynie towar uznanych i sprawdzonych w branży marek m.in. Igloo*, JBG-2*, Cebea Bochnia*, Stalgast*, MaGa*, Linde, Tegometall (regały i gondole metalowe przyścienne), Bitzer, MHS, HSM, AHT, Werner & Pfleiderer, Delta, Wiesheu, S.A.P., Fryland.

 

Prowadzimy kompleksową obsługę sieci handlowych i punktów indywidualnych na terenie całego kraju. Chętnie spełniamy wymagania naszych klientów co do funkcjonalności, estetyki czy ceny wyposażenia. Kolorystyka może być też indywidualnie dopasowana na życzenie klienta wg. palety kolorów RAL.

 

Jesteśmy w stanie zrealizować w rozsądnym czasie każde zlecenie pod indywidualne zamówienie klienta. Towar używany jest zawsze sprawdzany przez nasz zespół techniczny, co gwarantuje 100% sprawność sprzedawanych rozwiązań.

 

Towar wysyłamy kurierem lub transportem własnym po uprzednim ustaleniu z klientem indywidualnego kosztu transportu. Towary można także oglądać i odbierać w magazynach firmy w Ameryce k/Olsztynka po uprzednim kontakcie telefonicznym.

 

Nowe produkty sprzedawane są z 24 miesięczną gwarancją producenta. Na wszystkie towary używane przyznawana jest gwarancja rozruchowa. Przyjmujemy wyłącznie zwroty wynikające z niezgodności dostarczonego towaru z ofertą.

Zapytaj owyposażenie firm

Napisz do nas >>