O nas

Arko

Jesteśmy firmą która istnieje od 1992 roku która zajmuje się kompleksowym wyposażeniem wielopowierzchniowych i małopowierzchniowych placówek handlowych.

W ofercie posiadamy nowe i używane urządzenia chłodnicze oraz meble i akcesoria sklepowe.

Zamówienia realizujemy na terenie całego kraju, oferujemy montaż urządzeń chłodniczych oraz dysponujemy własnym transportem przez co gwarantujemy szybka realizacją zamówienia.

Firma posiada certyfikat gazowy F

Używany asortyment sprawdzany pod względem technicznym co gwarantuje wysoki poziom


Posiadamy bogatą ofertę nowych oraz używanych urządzeń chłodniczych, mebli oraz akcesoriów sklepowych. Od wielu lat oferujemy jedynie towar uznanych i sprawdzonych w branży marek m.in.
Igloo*, JBG-2*, Cebea Bochnia*, Stalgast*, MaGa*, Linde, Tegometall (regały i gondole metalowe przyścienne), Bitzer, MHS, HSM, AHT, Werner & Pfleiderer, Delta, Wiesheu, S.A.P., Fryland.


Prowadzimy kompleksową obsługę sieci handlowych i punktów indywidualnych na terenie całego kraju. Dostosuwujemy sie do wymagań naszych klientów co do funkcjonalności, estetyki oraz ceny wyposażenia.
Kolorystyka może być też indywidualnie dopasowana na życzenie klienta wg. palety kolorów RAL. Jesteśmy w stanie zrealizować w rozsądnym czasie każde zlecenie pod indywidualne zamówienie klienta.


Towar używany jest zawsze sprawdzany przez nasz zespół techniczny, co gwarantuje 100% sprawność sprzedawanych rozwiązań.
Towar wysyłamy kurierem lub transportem własnym po uprzednim ustaleniu z klientem indywidualnego kosztu transportu