Witryna cukiernicza Igloo 1 m

 

Witryna cukiernicza Igloo

to klasyczne rozwiązanie z systemem kontroli wilgotności, działające na zasadzie wymuszonego obiegu powietrza wewnątrz witryny co zapewnia efektywne chłodzenie na wszystkich półkach urządzenia. Nadaje się do przechowywania w niej różnego typu wyrobów cukierniczych – duża powierzchnia i przejrzyste półki dają duże możliwości prezentacji ciastek i tortów. Witryna posiada wbudowany agregat chłodniczy. Wyposażona jest w elektroniczne sterowanie temperaturą, automatyczne odszranianie i odparowanie kondensatu. Charakteryzuje się tradycyjną stylistyką – obudowa drewniana oraz starannym wykonaniem.

 

Wymiary:
- Długość: 95 cm
- Głębokość: 87 cm
- Wysokość: 135 cm

 

Zalety:

- szyba frontowa uchylna

- chłodzenie: obieg wymuszony

- trzy półki szklane

- korpus izolowany ekologiczną pianką poliuretanową

- oświetlenie ekspozycyjne: świetlówka "cukiernicza 3x

- agregat chłodniczy wewnętrzny

 

Oferowany sprzęt jest w 100% sprawny. Każdy sprzedawany przez naszą firmę towar używany jest po gruntownym przeglądzie. Wszystkie stwierdzone usterki są usuwane przez profesjonalnych serwisantów. Oferujemy także montaż w pomieszczeniu, w którym sprzęt będzie użytkowany przez klienta.
 
 
Towar wysyłamy kurierem lub transportem własnym po uprzednim ustaleniu z klientem indywidualnego kosztu transportu. Towary można także oglądać i odbierać w magazynach firmy w Ameryce k/Olsztynka po uprzednim kontakcie telefonicznym.

 
Istnieje możliwość dopasowania kolorystyki wg. palety RAL za dodatkową opłatą.

 
Cena 3 500 PLN + 23% VAT

powrót