AHT Rio Zamrażarka

 

AHT Rio zamrażarka
 

to innowacyjne urządzenie chłodzące i zamrażające charakteryzujące się najwyższą wydajnością energetyczną. Zamrażarka zapewnia atrakcyjną prezentację Twoich towarów, a duże, zakrzywione panoramiczne suwane drzwi szklane optymalizują prezentację i zapewniają klientom doskonały widok. Niska wysokość urządzenia umożliwia wygodne umieszczanie i wyjmowanie towaru.

Urządzenie może być wykorzystane jako samodzielna jednostka, w rzędzie urządzeń, jako wyspa z urządzeniami zwróconymi do siebie plecami lub dla maksymalizacji wykorzystania przestrzeni jako wyspa z krańcowymi zamrażarkami.

 

 

WYMIARY:
- Szerokość: 130 cm
- Głębokość: 65 cm
- Wysokość: 77/90 cm

 

 

Zalety:
- oszczędność energii w porównaniu do konwencjonalnych jednostek otwartych,
- nowa syntetyczna obudowa dla lepszej higieny i łatwego czyszczenia
- ekologiczny, naturalny czynnik chłodniczy 100% wolny od CFC i PFC
- gotowy do podłączenia - nie wymaga dodatkowego montażu,
- bezobsługowa technologia chłodzenia.

 

 

Oferowany sprzęt jest w 100% sprawny. Każdy sprzedawany przez naszą firmę towar używany jest po gruntownym przeglądzie. Wszystkie stwierdzone usterki są usuwane przez profesjonalnych serwisantów.  Oferujemy także montaż w pomieszczeniu, w którym sprzęt będzie użytkowany przez klienta.
 
 
Towar wysyłamy kurierem lub transportem własnym po uprzednim ustaleniu z klientem indywidualnego kosztu transportu. Towary można także oglądać i odbierać w magazynach firmy w Ameryce k/Olsztynka po uprzednim kontakcie telefonicznym.
 
Istnieje możliwość dopasowania kolorystyki wg. palety RAL za dodatkową opłatą.

 


 
Cena 900 PLN + 23% VAT

powrót