Wózek sklepowy Basic Rabtroley 80 L

 

 

Wózek sklepowy MINI Basic 80 L.

Dostępność tylko w kolorze POMARAŃCZOWYM

 

Wózek wykonany jest w całości z tworzywa sztucznego i charakteryzuje się innowacyjnym włoskim designem. Został zaprojektowany jako przemyślana alternatywa dla ręcznego koszyka zakupowego.

 

Wózek sklepowy MINI Basic ma ładowność do 40 kg. Jest wyposażony w wygodną półkę na butelki, dzięki której cała pojemność kosza pozostaje do dyspozycji klienta i stwarza możliwość załadowania go większą liczbą produktów.

 

MINI Basic wyróżnia się wyjątkową zwrotnością i łatwością prowadzenia oraz kompaktowością gniazdowania (tylko 11 cm) dzięki tym cechom jest on idealnym rozwiązaniem dla sklepów o niewielkiej powierzchni sprzedażowej.

Wózek standardowo wyposażony jest w kółka z metalowym widelcem o średnicy 75 mm, istnieje również możliwość zamówienia kółek o średnicy 100 mm oraz kółek na ruchome chodniki (Ø125 mm).

 

Wózek może zostać spersonalizowany poprzez umieszczenie etykiety z logo sklepu na przodzie kosz.

 


 
Towar wysyłamy kurierem lub transportem własnym po uprzednim ustaleniu z klientem indywidualnego kosztu transportu. Towary można także oglądać i odbierać w magazynach firmy w Ameryce k/Olsztynka po uprzednim kontakcie telefonicznym.

 
Istnieje możliwość dopasowania kolorystyki wg. palety RAL za dodatkową opłatą.

 
Cena 260 PLN/szt.

powrót