Witryna Chłodnicza Cukiernicza 1.4 m CEBEA 2020 rok

 

Witryna chłodnicza cukiernicza Cebea Bochnia 2021 rok


 

Witryna cukiernicza Cebea to klasyczne rozwiązanie z systemem kontroli wilgotności, działające na zasadzie wymuszonego obiegu powietrza wewnątrz witryny co zapewnia efektywne chłodzenie na wszystkich półkach urządzenia.

Nadaje się do przechowywania w niej różnego typu wyrobów cukierniczych – duża powierzchnia i przejrzyste półki dają duże możliwości prezentacji ciastek i tortów. Witryna posiada wbudowany agregat chłodniczy. Wyposażona jest w elektroniczne sterowanie temperaturą, automatyczne odszranianie i odparowanie kondensatu. .

 

Wymiary:
- Długość: 136 cm
- Głębokość: 92 cm
- Wysokość: 145 cm


Wymiary półek szklanych:
- 127 x 45 cm - 3x
- 64 × 53 cm - 2xZalety:

- agregat wbudowany

- chłodzenie dynamiczne

- szyba frontowa prosta

- tylne drzwiczki zespolone przesuwne

- sterownik elektroniczny

- automatyczne odparowanie skroplin

- zakres temperatury: +5 ÷ +10 C

 

- fronty z płyty MDF

- nowoczesny wygląd

- podświetlenie każdej półki 4 lampy

 

Oferowany sprzęt jest w 100% sprawny. Każdy sprzedawany przez naszą firmę towar używany jest po gruntownym przeglądzie. Wszystkie stwierdzone usterki są usuwane przez profesjonalnych serwisantów. Udzielamy także 30-dniowej gwarancji rozruchowej. Oferujemy także montaż w pomieszczeniu, w którym sprzęt będzie użytkowany przez klienta.
 
 
Towar wysyłamy kurierem lub transportem własnym po uprzednim ustaleniu z klientem indywidualnego kosztu transportu. Towary można także oglądać i odbierać w magazynach firmy w Ameryce k/Olsztynka po uprzednim kontakcie telefonicznym.

 
Istnieje możliwość dopasowania kolorystyki wg. palety RAL za dodatkową opłatą.

 
Cena 6 000 PLN + 23%vat

powrót