Zamrażarka AHT MIAMI 146 cm

Model MIAMI w wymiarach 146 cm

 

to innowacyjne urządzenie chłodzące i zamrażające charakteryzujące się najwyższą wydajnością energetyczną. Oświetlenie wewnętrzne LED zapewnia atrakcyjną prezentację Twoich towarów, a duże, zakrzywione panoramiczne suwane drzwi szklane optymalizują prezentację i zapewniają klientom doskonały widok. Niska wysokość urządzenia umożliwia wygodne umieszczanie i wyjmowanie towaru.

Urządzenie może być wykorzystane jako samodzielna jednostka, w rzędzie urządzeń, jako wyspa z urządzeniami zwróconymi do siebie plecami lub dla maksymalizacji wykorzystania przestrzeni jako wyspa z krańcowymi zamrażarkami.

 

Producent: AHT
Model: MIAMI 146

 

WYMIARY:
- Szerokość: 146 cm
- Głębokość: 100 cm
- Wysokość: 85 cm

 

Zalety:
- oszczędność energii w porównaniu do konwencjonalnych jednostek otwartych,
- nowa syntetyczna obudowa dla lepszej higieny i łatwego czyszczenia
- ekologiczny, naturalny czynnik chłodniczy 100% wolny od CFC i PFC
- gotowy do podłączenia - nie wymaga dodatkowego montażu,
- bezobsługowa technologia chłodzenia.

 

Oferowany sprzęt jest w 100% sprawny. Każdy sprzedawany przez naszą firmę towar używany jest po gruntownym przeglądzie. Wszystkie stwierdzone usterki są usuwane przez profesjonalnych serwisantów. Udzielamy także 30-dniowej gwarancji rozruchowej. Oferujemy także montaż w pomieszczeniu, w którym sprzęt będzie użytkowany przez klienta.
 
 
Towar wysyłamy kurierem lub transportem własnym po uprzednim ustaleniu z klientem indywidualnego kosztu transportu. Towary można także oglądać i odbierać w magazynach firmy w Ameryce k/Olsztynka po uprzednim kontakcie telefonicznym.
 
Istnieje możliwość dopasowania kolorystyki wg. palety RAL za dodatkową opłatą.


 
Cena 1800 PLN + 23% VAT

 

powrót